top of page
Emine

Konnector benim için, sınırsız hareket kabiliyeti yaratan, özgürlükçü, yenilikçi sıra dışı bir ekipman.

Konnector'u ilk kez deneyimlediğimde hissettiğim , bu yenilikçi yaklaşıma karşı çok heyecanlandığımdır..Aslında ne ile karşı karşıya olduğumun farkında değildim.Bir yandan reformerda uzunca süredir hareket etmeye alışık bedenim ve zihnim,bu güvenli yerde (reformer üzerinde) yepyeni bir özgürlük alanı ile tanışmıştı.İtiraf etmeliyim ki Konnector'u yaşadıkça çok sevdim.Bağlandım.Onunla hareket etme konusunda ustalaştıkça ve farkındalıkla bedenimin neler yapabildiğini hissettikçe Konnector ile çalışmak tam bir tutkuya dönüştü.Bence Konnector'lu Reformer ;Mükemmel uyumun diğer adı..Anlatılmaz yaşanır...

Emine Pehlivan

Contact Info:

905535084818

Turkey

2470528_instagram_logo_media_social_icon.png
2470522_facebook_logo_media_social_icon.png

Hayatın içinde kendime alanlar açmaya çalışırken, bedenimde yaptığım her çalışamanın ne kadarda yaşamda rahatlamalar yarattığını gördüm.Konnector ile çalıştıkça ,yaratıcı olmam egzersizlerime verdiği destek,özgürce hareket edebilmem için verdiği konfor ve güven.
Bunu keşfettiğim AN..
Konnector'un Güven veren, Destekleyen, sınır tanımayan , Hayal kurduran, korkulardan özgürleştiren yanını keşfettiğim ANdır..

Daha önce standart reformerda çalışmış ve Konnector'u ilk kez deneyen üyelerimin
ilk tepkisi şaşkınlık ve sonrası o sınırsız hareket kabiliyeti içinde sanki kaybolmuşçasına mutluluk hali. Desteklenen özgürlükler alanı..
Pilatese Konnector ile başlayan üyelerim de bu işe özgürlükler dünyasında başladıkları için, standart reformerdaki kalıpları şu an hayal bile edemiyorlar.

Gerçekten Pilates'e yıllarını verdiğinde, haftanın 5 günü ,hem kendin hem üyelerin için ders dizayn
ederken, bu döngünün içinde benim derin nefes almamı sağlayan çıkış noktasıdır Konnector. Kendimi tekrar etmekten alıkoyan, yaratıcılığımı tetikleyen yanı beni hep cezbeder. Konnector ile çalışırken özgür olduğumu bilirim. Bu özgürlükle beraber ona sıkıca bağlandığım yanları vardır. Bu da Konnector'u kullanırken kendime daha çok güven duymamı sağlar. Bu güven bana yenilikçi egzersizleri takip etmem ve yaratmam için olanak yaratır. Konnector ile sıkılamazsın bir kere eğlencelidir zeka açar, kendinle baş başa kaldığın anlar yaratır. Hareketi yaparken kendinden ve hareketi yapmaya odak olmaktan başka birşey düşünemezsin. Kendini sevmene ve gelişmene sebeptir..

bottom of page